Poszukiwany lakiernik w trójmieście

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • caly84
    Classic
    • 2011
    • 11

    Poszukiwany lakiernik w trójmieście

    Zamieszczone przez dawcio
    Zamieszczone przez maksiu
    aż do Gdyni po to jechałeś? Kawałek drogi
    co się nie robi dla swojej kobiety :terefere
    Zawsze to minimum jeden dzień odpoczynku od żonki (jak jechałeś po odbiór auta) :diabelski_usmiech
  • WRB
    Drive
    • 2010
    • 46

    #2
    Poszukiwany lakiernik w trójmieście

    Witam,

    Poszukuję lakiernika z trójmiasta (preferowana Gdynia).
    Mam kilka wgnieceń i rys zebranych na parkingach z którymi muszę się w końcu rozprawić.

    Polecacie kogoś?
    www.oskarwrobel.pl

    Komentarz

    • zak14
      Rider
      • 2011
      • 605
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Ciężka sprawa, spędziłem sporo czasu na forach i nie znalazłem w 3-city warsztatu jednoznacznie polecanego jako godny zaufania. Ostatecznie z drobnym w sumie załamaniem maski (wpadł mi plastikowy element mocujący podporę, podpora wpadła w nadkole i siła uderzenia spowodowała zagięcie z pęknięciem lakieru) pojechałem do Plichty do Wejherowa - mają tam centralną lakiernię dla wszystkich ASO/marek obsługiwanych przez Plichtę. Z jakości naprawy jestem zadowolony, z ceny mniej.
      Z przekonaniem nie polecam: http://www.autokwiatkowscy.pl/ - byłem dwa razy (raz reperaturki nadkoli Mondeo i raz wymiana z malowaniem błotnika w Felicii) - za każdym razem robota spaprana - korozja w Mondeo już po 2 miesiącach, w Felicii na rantach trochę później, ale lakierowanie niestaranne.
      Octavia 2 FL Combi 1.9 BXE

      Komentarz

      • 4tech
        RS
        • 2008
        • 4199
        • Octavia II combi (1Z5)
        • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
        • BKD 2.0 TDI 140 KM

        #4
        zak14, ja robiłem u Kwiatkowskich już 2 auta, w tym jedno 3 razy i nie miałem do nich zastrzeżeń...
        Kiedy u nich robiłeś lakierkę?
        O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
        Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
        Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

        Komentarz

        • WRB
          Drive
          • 2010
          • 46

          #5
          No właśnie się zastanawiałem nad Kwiatkowskimi, bo mam do nich niedaleko, ale widzę opinie na ich temat skrajne

          Co do Plihty, to robiłem już u nich dwa auta i efekt był dobry, ale na szczęście za każdą wizytę płacił ubezpieczyciel. Z tym, że oni mają warsztat w Wejherowie, a miałem nadzieję, że znajdę coś bliżej.
          www.oskarwrobel.pl

          Komentarz

          • mirek_p11
            RS
            • 2010
            • 6630
            • Volkswagen
            • CZDA 1.4 TSI 150 KM

            #6
            WRB, zobacz jeszcze lakiernię ASO KIA na Cisowej ( KIA po lewej stronie granica Gdynia-Rumia ) . Robiłem tam dwa firmowe auta i byłem bardzo zadowolony. Najlepiej samemu podjechać i iść bezpośrednio na lakiernie nie do salonu.

            Seat Leon ST FR by mirek_p11

            Fotki
            Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
            Fotki

            Komentarz

            • zak14
              Rider
              • 2011
              • 605
              • Octavia II combi (1Z5)
              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

              #7
              4tech, Drugi raz w 2010, a pierwszy 2008 lub 2009 (nie mam pod ręką kwitów).
              WRB, Mam do nich na piechotę 10 minut, ale wolałem 1,5 raza drożej i dużo dalej do Wejherowa po doświadczeniach z jakością usługi u Kwiatkowskich. Co do Plichty - nie trzeba jechać do Wejherowa - można zostawić w ASO w Gdyni lub w Gdańsku. Ja wolałem pojechać, bo lubię wszystkiego dopilnować osobiście. Oczywiście nie namawiam usilnie na Plichtę - bo po nich też polerką poprawiałem, ale to pewnie zboczenie detailerskie - dla swojego komfortu psychicznego przeleciałem wszystko Ultrafiną, żeby zebrać Swirle po ich polerce.
              Octavia 2 FL Combi 1.9 BXE

              Komentarz

              • ajoter
                Ambiente
                • 2012
                • 152
                • Octavia II (1Z3)
                • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                #8
                Moge polecić ci warsztat Pełki na ul. Sztutowskiej ale niestety w Gdańsku maja własna komore lakierniczą firmy Blowtherm. Miałem 2 lata temu robiony u nich cały bok samochodu po zderzeniu z sarną :twisted: Jestem z roboty zadowolony. Nie pamietam jak wygladało to kosztowo bo naprawe robiem z AC- musiał bym znaleźć kosztorys.

                Komentarz

                Pracuję...